Ανέβασε στροφές…

Hacker

Τακτικα στην κίνηση της Πέμπτης :

# Σε ικανοποιητικό επίπεδο ο άσος της Μπροντμπι πληρώνει από ημίχρονο συνοδεία τερμάτων, είναι στο – 2 από την κορυφη θα τρέξει να ρεφάρει την πρόσφατη ήττα από την Μιντιλαντ… με αρνητικό πρόσημο η Ραντερς (1νικη σε 6 αγώνες) διαγραφεί καθοδικη πορεία.

# Δεν κάνει 3η συνεχόμενη γκέλα εντός ή Φενερ -βασικός στόχος το πρωτάθλημα- θα το καθαρίσει με συνοπτικές διαδικασίες … αήτητη στα 11 τελευταία η Ανταλιασπορ μετράει 8/11 ισοπαλίες δεν δέχεται εύκολα το γκολ.

# Κορώνα γράμματα παίζει την παραμονή της η Φουλαμ μετράει 6 under 2.5 ανεξαρτήτου έδρας … ανέβασε στροφές η Τοτεναμ προέρχεται από 2 σερί νίκες με συντελεστή τερμάτων 8-0 προλαβαίνει να χωθεί σφήνα στην 5αδα.

# Την ύστατη προσπάθεια σωτηριας θα επιχειρήσει η Γουέστ Μπρ. τρέχει 226 λεπτά χωρίς να δεχτεί γκολ θα πάει τακτικά για το αποτέλεσμα… φουλ επίθεση η Εβερτον διαθέτει παίκτες πρώτης γραμμής εκτός έδρας εμφανίζεται πολύ δυνατή.

Off the record… στα ματς κυπέλλου Βόλος – ΑΕΚ, Άρης – Ολυμπιακός, και Στανταρ Λ.- Κλαμπ Μπριζ το αμφίσκορα παίζει με αυξημένες πιθανότητες επιβεβαίωσης.