Ούτε οριακά, ούτε 5 γκολ!

Asian bet

>> Δεν προσφέρεται για πολλά η μέρα. Στις εθνικές πέφτει και πάλι το βάρος, με λίγα παιχνίδια να έχουν στοιχηματικό ενδιαφέρον. Η Ελβετία υποδέχεται τη Λευκορωσία και έχει μακράν ανώτερη και ποιοτικότερη ποδοσφαιρικά σύνθεση. Δεν έχει συνηθίσει να παίζει στα άκρα για να διασύρει κανέναν αντίπαλο, ενώ έχει ήδη τεράστιο προβάδισμα πρόκρισης. Το οποίο θα έχει κάνει ακόμα μεγαλύτερο ακόμα και με.. μισό μηδέν κόντρα στους Λευκορώσους που εκτός έδρας συνηθίζουν να παίζουν φουλ άμυνα. Νίκη των γηπεδούχων με όχι περισσότερα από 4 γκολ (1&O1,5&U4,5) αλλά σίγουρα όχι με το πενιχρό 1-0 επιλογή κόμπο με ιδιαίτερα αυξημένες πιθανότητες επιβεβαίωσης. Στο 1,75.

>> Σε απόδοση λίγο μεγαλύτερη με combo bet και η νίκη της Ρουμανίας με περισσότερο από ένα γκολ, από ημίχρονο και χωρίς να δεχτεί γκολ! Παίζει γερά για πρόκριση μετά από χρόνια η ομάδα του Ιορντανέσκου που μετά το κάζο της Λευκορωσίας (0-0) θέλει νίκη χωρίς άγχος με την Ανδόρα για να μην δώσει εκ νέου δικαιώματα και να πάει τη μάχη της δυάδας ως τέλους, στα ματς του Νοέμβρη με Ισραήλ και Ελβετία. Και έχει τα φόντα να το πράξει. Νίκη απο ημίχρονο & O1,5 & No Goal στο 1,95 δεν το λες άσχημο deal!