Μπουμπούκι η “Κυρία”

Hacker

Πάμε στο ζουμί της Κυριακής :

# Πίσω από την μπάλα η Μπολόνια συμπλήρωσε 7 ματς χωρίς νίκη εντός χάνει από τα αποδυτήρια … μπουμπούκι η “Κυρία” παίζει σε όλα τα ταμπλό- υπο νορμάλ συνθήκες το καθαρίζει από ημίχρονο.

# Γκανιάν για τα δεδομένα της Ελβετίας η Τουν τρέχει 4 ματς αήτητη σκοράρει σε όλα τα παιχνίδια διατηρείται σταθερά μεσα στην πρώτη 3αδα του πίνακα … ουραγός στην κατάταξη η Γκρασχόπερς αισίως συμπλήρωσε τις 6 σερί ηττες στο πρωτάθλημα.

# Σωστό αουτσάιντερ η Βίλεμ στα 6 τελευταία εντός εχει πάρει βαθμούς μόνο από την Μπρέντα … δεν στραβώνει το διπλό της Άλκμααρ μεσα στο 2019 μετράει μόνο νίκες εχει 546 αγωνιστικά λεπτά χωρίς να δεχτεί γκολ.

# Εκτός ευρώπης η Ραπίντ διαθέτει την χειρότερη επίθεση στην κατηγορία δύσκολα να προλάβει τα πλει οφ …στο +11 η Σάλτσμπουργκ εχει καθαρίσει εχει κλειδώσει τίτλο στην Αυστρία κάνει περίπατο στην Βιέννη ( 10-3-0 )

# Επιθετικά σύνολα Σιντ Τρούιντεν και Σαρλερουά βρίσκουν δίχτυα ψάχνουν θέση στα πλει οφ …σε κάθε περίπτωση ταβάνι τα 2-3 γκολ παίζουν με αυξημένες πιθανότητες επαλήθευσης.

# Στο +7 από την ζώνη η Λεβάντε δεν εχει θέματα παραμονής δύσκολα να κρατήσει την άμυνα της ανέπαφη ( 43 γκολ παθητικό ) … βρήκε ρυθμό η Ρεάλ Μ. (1 ήττα σε 9 ματς σε ολες τις διοργανώσεις) κυνηγάει 2η θέση στον πίνακα, ακολουθεί η ρεβάνς με τον Άγιαξ για το Τσάμπιονς Λίγκ.