Χρωστούμενα απο πέρσι …( ΤΑΜΕΙΟ – 4,90 )

Hacker

Πάμε στις βασικές επιλογές του Σαββάτου :

# Σε μεταβατικό στάδιο η Βιγιαρεάλ ανεβάζει στροφές θα επιχειρήσει να ρεφάρει την γκέλα της πρεμιέρας κόντρα στην Ουέσκα ( 1-1 ) … περιορισμένης δυναμικής το ρόστερ της Έιμπαρ βγάζει αδυναμίες.

# Δεν δίνει δικαιώματα εντός έδρας η Αλάνιασπορ «έφυγε» με το τρίποντο απο την Σίβασπορ πήγε καλά η Ελληνική τριπλέτα ( Τζαβέλας, Μπακασέτας, Σιώπης ) … σε περίοδο μόντας η Καισέρισπορ εκανε μεταγραφές χρειάζεται χρόνο προσαρμογής.

# Αήτητη εντός η Βαλερένγκα μετράει 2 απανωτές νίκες με συνολικό σκορ 7-2 … καλά ποσοστά ευστοχίας απο πλευράς Μόλντε ( 14/15 over 2,5 ) έπαιξε 120 λεπτά στην Κύπρο προκριματικά Τσάμπιονς Λίγκ έφερε 0-0 με την Κράσνονταρ.

# Χαμηλά κοστολογημένος ο ασος της Φίτεσε χτίζει παράδοση ( 16-5-0 ) θα παει για το 2/2 …επικίνδυνη στην κόντρα επίθεση η Σπάρτα εχει τα φόντα να σκοράρει.

# Αναμφίβολα πιο στρωμένη ομάδα η Πόρτο ( κάτοχος ντάμπλ ) εχει να ξεπληρώσει κατι χρωστούμενα απο πέρσι …παραδοσιακός πελάτης η Μπράγκα ( 4-8-55 ) δύσκολα να «πατήσει πόδι» στο Ντραγκάο.

# Στο ρετιρέ της ανατολικής περιφέρειας το Κολόμπους τρέχει 4/4 νίκες ( τερ.8-0 ) μέχρι στιγμής αποδίδει τα μέγιστα στο τερέν …ξεμπούκωσε επιθετικά η Νάσβιλ μπορεί το γκολ της τιμής.