Έχει ρέντα..

Hacker

Πάμε στο ρεζουμέ :

# Τελικές για ευρωπαικό εισιτήριο «χτυπάει» η Λάτσιο οντας η 2η καλύτερη επίθεση στην Σέριε Α ( 64 γκολ σε 32 αγώνες ) ειναι σε ανοδική πορεία μετράει 4/5 νίκες σκοράρει σαν σε προπόνηση…καραμπινάτο αουτσάιντερ η Τορίνο στα 10 τελευταία εχει καταφέρει να πανηγυρίσει μόλις 1 φορά.

# Εχει ρέντα η Σερβέτ στα 3 τελευταία εντός κερδίζει οριακά και στο γκολ, ανέβασε ψυχολογία και ηθικό με την νίκη κόντρα στην πρωτοπόρο Ζυρίχη…οι 2 κολητές ισοπαλίες δεν αλλάζουν την αρνητική εικόνα της Γκρασχόπερς καθώς στα 5 προηγούμενα μετρούσε ισάριθμες ήττες.

# Σωστα ταιριασμένο το σετ στο Μόντρεαλ – Βανκούβερ βαση εικόνας και δυναμικής … ο ασος παίζει με αυξημένες πιθανότητες επαλήθευσης και ενδεχομένως να επιβεβαιωθεί απο ημίχρονο.

Βγάζει άλλη δυναμική μεσα στο γήπεδο της η Ατλάντα ξεκινάει απο θέση ισχύος παίζει με το αβαντάζ του τεχνιτού χλοοτάπητα και την παράδοση υπερ της …ανοιχτή βεντάλια η άμυνα του Σινσινάτι δέχεται το γκολ συστηματικά, ενδεικτικά σε 5 εξόδους εισέπραξε 15 τεμάχια.

# Θα το πάρει το ματς η Ρασινγκ Κλούμπ πάτησε κορυφή τρέχει αλάνθαστο 8 αγωνιστικών με συντελεστή τερμάτων 18-2 παρακαλώ …χωρίς νίκη σε 5 εξόδους η Ουνιόν μπορεί το γκολ της τιμής.

# Καλές συχνότητες τερμάτων στο Σιάτλ – Ιντερ Μαιάμι εχουν επαφή με τα δίχτυα οι ομάδες …σε πρώτο πλάνο τα γκολ εκατέρωθεν παίζουν δυνατά και πληρώνουν ακριβά, θεμα χρόνου τα υπόλοιπα.