Καθαρή αξία …

Hacker

Πάμε αναλυτικά :

Πείθει με τις εμφανίσεις της η Κεβιγί Ρουέν κερδίζει 3 συνεχόμενα με συνολικό σκορ (6-0) χωρίς να δεχτεί γκολ στα μετόπιοσθεν … τουρισμό πολλών αστέρων κάνει η Μπαστιά μακριά απο την Κορσική στα 4/6 τελευταία δεν εχει βρεί δίχτυα.

Δικαίως βρίσκεται στο ρετιρέ της κατάταξης η Χάβρη παίζει την καλύτερη άμυνα στην κατηγορία απόδειξη οτι σε 17 αγώνες μετράει 6 γκολ παθητικό … χωρίς τρίποντο στα 4 τελευταία εκτός η Σοσό δεν είναι για υποτίμηση διεκδικεί άνοδο μπορεί το γκολ της τιμής.

Νοκ αουτ το Νιούκαστλ – Λέστερ παίζουν για τα προημιτελικά του Λιγκ Καπ Αγγλίας οι ομάδες μεσα η παράταση και τα πέναλτι … λάθος ταιριασμένο το σετ χωρίς φαβορί και αουτσάιντερ το ματς καθαρή αξία στα γκολ εκατερωθεν.