Κουφέτο …μπροστά στο κοινό της !

Hacker

Με αυξημένα ποσοστά επιτυχίας η παρακάτω 6αδα …παίζεται καρφωτή η σε σύστημα με ζητούμενα 4/5/6.

Πάμε αναλυτικά :

# Ανισόρροπο το σετ στο Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ χωρίς φαβορί και αουτσάιντερ το ματς … εχουν καλή ροή οι ομάδες παίζουν ανοικτό ποδόσφαιρο κερδίζουν μεσα-εξω σκοράρουν σε πρώτο χρόνο και με συνέπεια.

# Υποφέρει ανασταλτικά η Σασουόλο χάνει τα 3/4 τελευταία δέχεται συστηματικά το γκολ (σε 4 ματς 9 γκολ παθητικό) …φρεσκαδούρα η “Κυρία” μετράει 3-1-0 δεν εχει ευρωπαικές υποχρεώσεις φέτος κάνει πρωταθλητισμό βλέπει κορυφή.

# Κουφέτο μπροστά στο κοινό της η Αμιάν μετράει 3Χ3 νίκες βγάζει χαρακτήρα τσιμπάει βαθμούς κυνηγάει είσοδο στα πλει οφ …. στείρα και άσφαιρη επιθετικά η Βαλενσιέν εκτός έδρας δεν σκοράρει ουτε με αυτογκόλ.

# Εχει αξία ο ασος της Ατλέτικο Μινέιρο (9η θέση 34β.) κερδίζει 3 απανωτά εντός χωρίς να δεχτεί γκολ … αντιστρόφως ανάλογα κινείται η Κουιάμπα σε 3 εξόδους μετράει ισάριθμες ήττες και μάλιστα με το ιδιο σκορ (0-2)

# Λεπτές ισορροπίες το Ουρακάν – Βελέζ (απο 9 πόντους έκαστος) σωστά ταιριαμένο οι τιμές μονά ζυγά το ματς …δεν απέχουν παικτικώς οι ομάδες παίζουν την επιβίωση τους στην κατηγορία ταβάνι τα 2-3 γκολ.

# Συνθετικός τάπητας φόρμα και παράδοση συνηγορούν σε νίκη της Πόρτλαντ υπο νορμάλ συνθήκες κεδρίζει απο ημίχρονο … 9 σερί ήττες σε ολες τις διοργανώσεις το Κολοράντο εχει ξεμείνει απο κίνητρο κάνει αγγαρεία στο τερέν.