Ματς 200 εκ. λιρών …

Hacker

# Με καλά ποσοστά ευστοχίας εντός η Λουκέρνη ( 5-2-0 ) πιέζεται για την νίκη έφερε ισοπαλία στο πρώτο ματς κυνηγάει την παραμονή της στην κατηγορία …την υπέρβαση θα επιχειρήσει η Σαφχάουζεν τρέχει 5 ματς αήτητη εκτός προέρχεται απο 9/11 G/G.

# Φούλ επίθεση το ζεύγος Μόλντε – Μπόντο Γκλίμτ κάνουν πρωταθλητισμό οι ομάδες κορώνα γράμματα το ματς …απίθανο το σενάριο να μην σκοράρουν ξερό over 2.5 ενδεχομένως απο ημίχρονο.

# Τελευταία στροφή στην Σεκούντα μύλος η κατάσταση … στόχος η παραμονή στην 6αδα για Τενερίφη και Λας Πάλμας με νίκες αναμένεται να «καθαρίσουν» απέναντι σε Καρταγένα και Σπόρτινγκ Χιχόν αντίστοιχα.

# Έδρα, φανέλα και παράδοση δίνουν προβάδισμα στην Σεντ Ετιέν εξου και ο φαβοριτισμός … ρευστό το 1-1 του πρώτου αγώνα αφήνει ανοιχτούς λογαριασμούς απο πλευράς Οσέρ ενόψει της σημερινής ρεβάνς για τα μαπράζ ανόδου.

# Μάτς ειδικών συνθηκών το Χάντερφιλντ – Νότιγχαμ Φόρεστ (200 εκ. το έπαθλο) δεν πέφτει καρφίστα στο Γουέμπλει ενας τσεκάρει εισιτήριο ανόδου στην Πρέμιερ Λίγκ … σωστά ταιριασμένο το σετ  με πρώτη επιλογή τα 2-3 γκολ μας καλύπτουν σε 8 περιπτώσεις.