Μπάσιμο στην 4αδα …( ΤΑΜΕΙΟ – 4,27 )

Hacker

Στα αμιγώς στοιχηματικά :

# Πιέζεται ο ασος της Γκλάντμπαχ ειναι στο -4 απο την 4αδα σκοράρει ασταμάτητα σε 24 ματς εντός έδρας … απρόβλεπτο σύνολο η Βέρντερ θα παλέψει για την παραμονή της δεν μπορεί να κάνει παιχνίδι πρωτοβουλίας.

# Μάχη ουραγών το ζεύγος Μουσκρόν – Μπέβερεν μιλάμε για τη χειρότερη επίθεση κόντρα στην χειρότερη άμυνα της κατηγορίας …δεν μπλέκουμε με σημεία ταβάνι τα 2-3 γκολ κλείνει προς την έδρα.

# Ακρως ουσιαστική η Γουέστ Χαμ ( 29β. σε 18 αγώνες ) προέρχεται απο 3 σερί νίκες βλέπει 5αδα, ενδεικτικά τρέχει 4 σερί under 1,5 μεσα-εξω εχει κρατήσει την εστια της ανέπαφη για 380 λεπτά …στο μεταίχμιο η Γουεστ Μπρόμ. πέτυχε νίκη-πυροτέχνημα κόντρα στην Γούλβς βγάζει κενά ανασταλτικά.

# Στατιστικό over 2,5 το Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ (μ.ο τερμάτων 3,09 γκολ) αμφότερες στους 29 πόντους βγάζουν τελικές σκοράρουν σε πρώτο χρόνο και με συνέπεια …πρώτη επιλογή το αμφίσκορο πληρώνει ενδεχομένως απο ημίχρονο.

# Γκολ και θέαμα το Σπόρτινγκ Λ. – Πόρτο (ημιτελικός Λιγκ Καπ) δεν είναι για σοβαρό ποντάρισμα τα μοντέλα ενω σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθούν απευθείας πέναλτι … στενή παρακολούθηση μόνο live.

# Ανοικτό βιβλίο η άμυνα της Αλαβές προέρχεται απο 2 κολητές ήττες δέχτηκε 8 τεμάχια συνολικά απο Κάντιθ και Αλμερία αντίστοιχα …μπάσιμο στην 4αδα θα επιχειρήσει η Σεβίλλη -εχει τα εργαλεία να το πράξει- με οτι αυτό συνεπάγεται.