Νίκη για Λα Κορούνια …( ΤΑΜΕΙΟ – 4,32 )

Hacker

Πάμε στο βασικό ποντάρισμα του Σαββάτου :

# Σε απόλυτη φόρμα η Κάντιθ τρέχει αήτητο 22/23 παιχνίδια εντός προέρχεται από 3 νίκες και 1 ισοπαλία με συντελεστή τερμάτων 9-3 … αδύναμη αμυντικά η Ρέους  εχει τον τρίτο λόγο στην συνάντηση.

# Ανοικτό σε κάθε ενδεχόμενο το Σαρλερουά – Κλαμπ Μπρίζ βαση πρόσφατης εικόνας ( 5/6 και 4/6 G/G ) θα παει σε υψηλό δείκτη τερμάτων … πρώτη επιλογή τα γκολ ακολουθεί το over.

# Το κίνητρο βαραίνει την Αβάι ( 6 ματς αλητητη ) σε περίπτωση νίκης περνάει στην 3η θέση του πίνακα ( ενδεχομένως και 2η ) …αδιάφορη βαθμολογικά η Φορταλέζα  εχει καπαρώσει άνοδο και μαθηματικά.

# Σε τροχιά ανόδου η Λα Κορούνια κάνει πρωταθλητισμό στην κατηγορία οντας αήτητη στα 7 τελευταία εντός διαθέτει πιο ποιοτικό σύνολο θα το καθαρίσει με συνοπτικές διαδικασίες … αδύναμη εκτός έδρας η Οβιέδο χάνει 4/5 δύσκολα να απειλήσει.

# Δύσκολο σε πρόβλέψη σημείου το ντέρμπι μίσους ανάμεσα σε Μπόκα Τζούνιος και Ρίβερ Πλέιτ μοιρασμένο το σετ αποδόσεων. πρώτος τελικός του Κόπα Λιμπερταδόρες. Ακολουθεί επαναληπτικός στην έδρα της Ρίβερ Πλέιτ. Δεν ισχύει το εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση απόλυτης ισορροπίας ύστερα απο 180 λεπτά, ακολουθεί παράταση και αν χρειαστεί πέναλτι. Ταβάνι τα 2-3 γκολ μας καλύπτουν σε μεγάλο βαθμό.