Σε ελκυστική απόδοση …

Hacker

Πάμε στα βασικά σημεία του Σαββάτου :

# Κλειστό απο παντού το Ουράλ – ΤΣΣΚΑ ( 8/9 n/g ) δύσκολα βρίσκουν δίχτυα οι ομάδες θα αναλωθούν σε παιχνίδι αμυντικής τακτικής …πιθανά σκορ 0-0,1-0,0-1

# Πιο δεμένη αμυντικά η Ατλέτικο Μ. τρέχει 18 ματς αήτητη εντός παίζει με την παράδοση υπερ της … επικίνδυνη επιθετικά η Βιγιαρεάλ δέχεται το γκολ συστηματικά το γκολ.

# Καλύτερη στα σημεία η Φίτεσε ξεκίνησε με 2 σερί νίκες την σεζόν έχασε φυσιολογικά απο τον Άγιαξ στο καπάκι …υστερεί γενικώς η Χέρακλες εκτός έδρας μετράει 3 απανωτές ήττες χωρίς να καταφέρει να σκοράρει ( 0-7 )

# Χωρίς περιθώρια γκέλας το ματς για την Φενέρ προέρχεται απο 2 λευκές ισοπαλίες θα επιστρέψει στα γνωστά στάνταρ απόδοσης … πυροτέχνημα η Καραγκιουμρούκ δύσκολα να κάνει την υπέρβαση.

# Μηδενική η κατάσταση στην Ουντινέζε εχει 2/2 ήττες με μηδέν ενεργητικό …σε ελκυστική απόδοση το «διπλό» της Ρόμα (6/7 νίκες στο Ούντινε) πληρώνει απο ημίχρονο.

# Σε κατάσταση μόντας Τοντέλα και Μπράγκα κάνουν διορθωτικές κινήσεις στο τερέν ειναι σε θέση να σκοράρουν …δεν μας καλύπτει το σετ μοιρασμένες οι πιθανότητες νίκης.