Σε φάση τελικής μόντας …

Hacker

WC Qualification Africa (16:00)

# Στην ιδια αγωνιστική ευθεία Cameroon & Cape Verde Islands (απο 4 πόνους έκαστος) χωρίς φαβορί και αουτσάιντερ το ματς “μύλος” η κατάσταση … λεπτές ισορροπίες αναμένεται να βγάλουν σφυγμό οι ομάδες κατα πασα πιθανότητα θα κριθεί οριακά και στο γκολ.

International Friendlies

(19:45) # Έχει μεγάλη απόλκιση το σετ στο Portugal – Croatia σύμφωνα με την δυναμική των ομάδων κορώνα γράμματα το ματς. Φουλ ρόστερ η Πορτογαλία εχει Τσεχία,Τουρκία, και Γεωργία στα μέτρα της διαθέτει μομέντουμ και παράδοση … σαφώς σε ποιο απαιτητικό όμιλο η Κροατία (Ισπανία,Ιταλία,Αλβανία) προέρχεται απο 4-1-0 θα επιχειρήσει να σπάσει το κατεστημένο.

(20:00) # Sold out το ματς στην Κοπεγχάγη σε φάση τελικής μόντας το συγκρότημα της Danemark μετράει 8-2-1 κάνει πρόβα τζενεράλε ενόψει Euro θέλει νίκη και με διαφορά τερμάτων, η πρεμιέρα με την Σλοβενία στις 16 Ιουνίου … απών απο τα γήπεδα της Γερμανίας η Norway -σκοράρει στα 7/8 τελευταία εκτός- εχει πολλούς παίκτες σε περίοδο διακοπών βγάζει υποχρέωση.