Στον αστερισμό του under…

Hacker

Προκριματικη φάση Μουντιάλ … σε ισχύ ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ.

Πάμε στο ζουμί :

# Στενό εκ των πραγματων το Γκάνα – Νηγηρια δύσκολα να προκύψει νικητής στα πρώτα 90 λεπτά του αγώνα … στον αστερισμό του under οι ομάδες θα το φτάσουν στα άκρα μέσα η παράταση και τα πεναλτι.

# Ρευστό σε κάθε περίπτωση το 1-0 του πρώτο μερους υπερ των Φαραώ αφήνει ανοικτούς λογαριασμούς εκατέρωθεν. Φουλ επιθεση η Σενεγάλη πιέζεται να φέρει το ματς στα ισια… με θετικό πρόσημο η Αίγυπτος σκοράρει συστηματικά στην διοργάνωση ενώ στα 7 πιο πρόσφατα έχει δεχτεί μόλις 1 γκολ.

# Από θέση ισχύος η Αλγερία παίζει για δύο αποτέλεσματα θα επιχειρήσει να διασφαλίσει το αβαντάζ του 1-0… η προσφατη ήττα από την Αλγερία χαλασε το αήττητο σερί 10 αγωνιστικών από πλευρας Καμερούν ωστόσο αυτό δεν αλλάζει ισορροπίες και δεδομένα.