Συνέρχεται παικτικά …

Hacker

Πάμε στο βασικό ποντάρισμα :

# Βελτιώθηκαν εσχάτως οι επιδόσεις της Βαλένθια συνέρχεται παικτικά συμπλήρωσε τα 5 ματς αητητη προέρχεται απο 3 σερί νίκες εντος …σε 7 εξόδους η Γρανάδα εχει δεχτεί 16 τεμάχια ενω σε 27 επισκέψεις της στο Μεστάγια τον πίνει κρύο και χωρίς αφρόγαλο ( 27-4-0 ).

# Αλλη πάστα ο Ολυμπιακός ειναι -εφυγε με ψηλά το κεφάλι απο το Λονδίνο- έκλεισε στο +16 «τρέχει» σε αλλο επίπεδο … αήτητος απο τα μεσα Φεβρουαρίου σε πρωτάθλημα και κύπελλο ο Αρης εκανε σουπερ χρονιά τερμάτισε 2ος στην κανονική διάρκεια θα επιχειρήσει την υπέρβαση.

# Εισοδο στην 6αδα κυνηγάει η Βάτενς υπο προυποθέσεις θέλει συνδιασμό αποτελεσμάτων …1 ήττα στα 10 τελευταία η Ραπίντ δεν δέχτηκε γκολ στα 5/6 τελευταία.

# Ασανσερ στην κατηγορία η Αντμίρα ( 1 νίκη σε 11 ματς ) θεμα χρόνου ο υποβιβασμός …ξεκάθαρο προβάδισμα στην Στουρμ καπάρωσε την 4η θέση θέλει παραπάνω.

# Ζαριά το ματς Μπεσίκτας – Φενέρμπαχτσε άγνωστο που θα κάτσει η μπίλια … μοιρασμένο και απο πλευρας παράδοσης, ριπίτ του πρώτου γύρου θα εχουμε ( 3-4 ) πιθανότερο ολων να σκοράρουν αμφότερες.

# Φουλ επίθεση το σύνθημα στα αποδυτήρια της Άντερλεχτ θέλει νίκη παση θυσία και με διαφορά τερμάτων …αποτελεσματική εκτός έδρας η Βάρεγκεμ σκοράρει 20/24 τελευταία παραμένει στο κόλπο των πλει οφ.

# Έσφιξαν τα γάλατα στον ΠΑΟΚ «εκανε ταμείο» στην 4η θέση του πίνακα ψάχνει το restart στα πλει οφ εχει να δώσει 12 ματς στα πλει οφ εκ των οποίων τα 4 κόντρα στον κίτρινο δικέφαλο … δεν διαφέρει παικτικώς η ΑΕΚ εχει σκοράρει μόλις 1 φορά σε 270 λεπτά εκτός εδρας.

# Ρεαλιστικός ο στόχος της 6αδας για την Σοσιεδάδ θα αρκεστεί σε δεύτερο ρόλο …σε τιμές διπλασιασμού η επικείμενη νίκη της Μπαρτσελόνα ( 17 ματς αήτητη με 11 νίκες και 1 ισοπαλία ) παίζει με το κίνητρο του πρωταθλητή «πληρώνει» απο ημίχρονο.