Συνεργείο υδραυλικών …( ΤΑΜΕΙΟ – 6.02 )

Hacker

CL φαση των “16” νοκ αουτ τα ματς …και μια ψιλή στα υπόλοιπα :

# Δεν χρειάζονται ιδιαίτερες συστάσεις, σαφώς πιο βαριά φανέλα η Ρεάλ Μ. παίζει με το αβαντάζ του 1-0 στην Ιταλία ευκολα η δύσκολα «περνάει» στην 8αδα … ακρως πετυχημένη κρίνεται η χρονιά για την Αταλάντα μετράει 5 νίκες σε ισάριθμες ευρωπαικές εξόδους εφτασε μακριά στην διοργάνωση. Ελκυστικός ο ασος στο 2 πλας πληρώνει οριακά.

# Γάτα με ποντίκι ειναι το ματς εξου και οι τοκογλυφικές τιμές στο σετ …συνεργείο υδραυλικών η Σίτι «ξεκλειδώνει» τις αντίπαλες άμυνες παίζει χωρίς αντίπαλο στην PL θα κάνει διαχείριση του 2-0 … αγγαρεία το ματς για την Γκλαντμπαχ μπήκε στην κόκκινη ζώνη μετράει 6 σερί ήττες απέχει παικτικώς.

# Νοκ άουτ ματς για τα ημιτελικά του Κυπέλλου μεσα η παράταση και τα πέναλτι … ανώτερο μέγεθος η Μπεσίκτας φουλάρει για ντάμπλ την εχει κερδίσει στα 2 φετινά με συνολικό σκορ ( 6-4 ) …χωρίς ταυτότητα η Μπασακσεχιρ έμπλεξε σε σενάρια υποβιβασμού σκέφτεται την παραμονή.

# Καβάλα στο άλογο η Έμπολι ( 2/3 νίκες ) τρέχει 23 ματς αήτητη ειναι με το ενα πόδι στην Σέριε Α΄…σε διαφορετικό μήκος κύματος εκπέμπει η Πορτενόνε ( 1 νίκη σε 10 αγώνες ) δεν σκοράρει ουτε στην προπόνηση.