Υπερέχει παικτικως…

Hacker

Πάμε στα σημερινά μοντέλα :

# Κάπου εδώ τελειώνουν τα βάσανα της Γκλαντμπαχ θα ψάξει το γκολ της τιμης…18 σερί νίκες ανεξαρτήτως διοργάνωσης η Σίτι καταγραφει 526 λεπτά με μηδέν παθητικό στο UcL δεν χρειάζεται να το πλατιάζουμε.

# Χωρίς εντός έδρας νίκη στον όμιλο η Αταλαντα παίζει σε όλα τα ταμπλο αποδίδει τα μέγιστα στο τερεν … φαβορι κόντρα σε κάθε αντίπαλο η Ρεαλ Μ. διαθέτει το ειδικό βάρος προκειμένου να φτάσει στο ζητούμενο.

# Ροντέο το ματς Λάρισα – Λαμία η αλλιως κακοποίηση του ποδοσφαίρου… κοινός παρονομαστής των ομάδων η σωτηρία ταβάνι τα 2-3 γκολ θα ξαναβρεθουν στα πλει οφ.

# Σκορ πρόκρισης πέτυχε η Τοτεναμ στο πρώτο ματς στην Αυστρία ( 4-1 ) και στο καπάκι έχασε από την Γουέστ Χαμ συνεχιζοντας τις κακές εμφανίσεις στην PL… τα πάντα έχουν κριθει για την Βολφσμπεργκερ ταξίδι αναψυχής η ρεβάνς στο Λονδίνο.

# Σφιχτή μπρος πίσω η Χερενφεν φέρνει under στα 4/5 τελευταία … πιο κοντά στο τριποντο η Φεγενορντ υπερέχει παικτικως σκοράρει σε πρώτο χρονο και με συνέπεια βλέπει 3η θέση στον πίνακα.

# Τελικός παραμονής το ματς Νιμ – Λοριαν εντός κόκκινης ζώνης οι ομάδες στους 2 πόντους η διαφορά… σωστά ταιριασμενο το σετ αναμένεται να πέσουν κορμια.