Σύστημα ακορντεόν…( ΤΑΜΕΙΟ – 5.61 )

Hacker

Euro 2020 προημιτελική φαση… νοκ αουτ τα ματς.

Πάμε αναλυτικά :

# Τυχερη σε 2-3 περιπτώσεις η Ελβετία στάθηκε όρθια απέναντι στην Γαλλία ωστόσο το χαμένο πέναλτι του Εμπαπε την έστειλε στα ημιτελικά για πρώτη φορά στην ιστορία του θεσμού… 3ο φαβορί για τον τίτλο σύμφωνα με τους μπουκ η Ισπανία διατηρεί αήτητο 12 αγωνιστικων ανέβασε στροφές επικράτησε της Κροατίας τσίμπησε την πρόκριση στην παράταση.

# Νούμερο ένα στην κατάταξη της FIFA το Βέλγιο τρέχει φοβερό σερί (14 νίκες σε προκριματικα) δεν δέχεται εύκολα το γκολ, καταλυτικες οι απουσίες Ντε Μπροινε & Εντεν Αζαρ στην μεσαία γραμμή αλλάζουν ισορροπίες και δεδομένα… πήγε να σηκώσει ανάστημα η Αυστρία όμως προσγειώθηκε απότομα στην Ιταλική πραγματικότητα, 25-6-0 οι επιδόσεις της Σκουαντρα Ατζουρα παίζει σύστημα ακορντεόν γράφει μηδέν παθητικό στα 11 τελευταία.

Update 12:47μμ.

# Νορβηγική ρουλέτα το ζεύγος Χαμ Καμ – Ουλενσακερ χωρίς φαβορί και αουτσαιντερ το ματς έχει μεγάλη αποκλιση το σετ… αμφοτερες έχουν καλή επαφή με τα δίχτυα είναι σε θέση να σκοράρουν μινιμουμ από μια φορά στην αναμετρηση.

# 5 ματς αήτητη η KFUM ( 2-3-0 ) παίζει με το αβαντάζ του τεχνητού χλοοτάπητα κινείται οριακά και στο γκολ… με πλούσιο συντελεστή τερματων η Ράουφους (16-15) μετράει 3 σερί over.

# Κοντά στην πρώτη της φετινή νίκη εντός έδρας η Ντερι (0-6-3) εύκολα η δύσκολα θα αποζημιώσει το κοινό της… η Γουοτφορντ διαθέτει την χειρότερη επίθεση στην κατηγορία.

# Έδρα, φόρμα, και μομέντουμ υπέρ της Κοριτιμπα (4/4 νίκες) συνηγορεί και η απόδοση τα υπόλοιπα στην πράξη… ανασσερ στην κατηγορία η Ρέμο θέμα χρόνου να επιστρέψει στην φυσική της θέση.

# Αητητη από μέσα Μαΐου η Ναουτικο δικαίως οδηγεί την κούρσα του πρωταθλήματος προέρχεται από 3 ισοπαλιες στην σειρα… ανταγωνιστικο σύνολο η νεοφερμενη Οπεραριο κρατιέται μέσα στην πρώτη 6αδα του πίνακα δεν θα πέσει αμαχητη.